WELCOME TO THE KIEV INFO!

Священик УГКЦ пройшов до Івано-Франківської облради від партії «За майбутнє»

Священник УГКЦ пройшов до Івано-Франківської облради від партії «За майбутнє»

Священник УГКЦ Микола Мединський, на якого церква відсторонила від служіння на три місяці за участь у виборах, пройде до Івано-Франківської обласної ради.

Об этом сообщает Устав Груп

«Щиро дякую кожному із Вас хто довірив мені і віддав свій голос. Особлива подяка моїм парафіянам села Вижний Березів, що проявили просто феноменальну підтримку і довіру, понад 60 процентів, 340 голосів із 500», – повідомив священник.

Микола Мединський пройде до Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє».

Нагадаймо, після того, як Мединський став кандидатом у депутати до облради, церковне керівництво закликало його знятися з виборів і пригрозило йому карою суспенди, що фактично означає відсторонення від служіння.

Попри те священник не зняв свою кандидатуру, за що Коломийська єпархія УГКЦ відсторонила його від служіння на три місяці. Окрім того, Мединському заборонили використання церковних відзнак та виїзди з капеланським служінням.

Додамо, що Виборчий кодекс не забороняє священникам бути політиками. Проте в статті 5 закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» йдеться про те, що релігійні організації не беруть участі у діяльності політичних партій і не надають політичним партіям фінансової підтримки. Також релігійним організаціям не можна висувати кандидатів до органів державної влади, вести агітацію та фінансувати виборчі кампанії кандидатів.

Крім того, УГКЦ ухвалила внутрішнє розпорядження, яке забороняє її священникам брати участь у виборах.


Джерело статті: “https://zaxid.net/pokaraniy_svyashhenik_ugkts_proyshov_do_ivano_frankivskoyi_oblradi_vid_partiyi_za_maybutnye_n1509668”

Нажмите Enter для поиска или ESC для закрытия
Hello, my name is

LEISHA ADAM WILLIAMS

Web Designer & Developer, Photographer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam tincidunt lectus
aliquet quam fringilla pretium Quisque ac nisl tincidunt, auctor ligula...