WELCOME TO THE KIEV INFO!

Музей Революції Гідності біля Майдану, який Порошенко пообіцяв побудувати ще в 2016 так і не збудували

Проте вкрасти 111 мільйонів гривень не забули

На третю річницю Революції Гідності Президент Петро Порошенко пообіцяв, що музей-меморіал Революції Гідності побудують на алеї Героїв Небесної Сотні.

"Цей музей повинен бути сучасним, він повинен дивитися в майбутнє, і він повинен бути розташований на земельній ділянці за адресою алея Героїв Небесної Сотні... На території, яка безпосередньо прилягає до місця загибелі активістів під час Революції Гідності", - сказав президент.

Президент заявив, що за музеєм буде закріплена ділянка на алеї Героїв Небесної Сотні, 3. "Необхідно вирішити питання з виділенням земельної ділянки. Це питання досі не вирішене, тому що нібито є кілька судових рішень про передачу її в різні роки різним власникам, в тому числі і приватним", - сказав він.

Минуло 4 роки….на місці музею і досі котлован. При цьому фірмі-забудовнику заплатили вже 111 мільйонів бюджетних гривень за те, що вони не зробили абсолютно нічого.

До речі, тендер на проведення реконструкції виграла така собі ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно виробнича майстерня «Україна-реставрація». Всі роботи повинні були бути виконані до серпня 2019 року.

          Проте, в найкращих традиціях останнього пятиріччя – пройшло 2 роки і ні авансу ні ремонту немає. До того ж, ухвалою Київського апеляційного суду від 20.06.2019 накладено арешт на земельні ділянки, на яких розміщено меморіал та заборонено вчиняти будь-які дії, які можуть призвести до знищення доказів обставин вчинення злочинів 18-20 лютого 2014 до завершення слідчих дій.

          Дані обставини чудово зіграли на руку директору Музею революції гідності Пошивайло І. В. його заступнику Моргун О.А. та директору ТОВ «Спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно виробнича майстерня «Україна-реставрація» Гайдей В.А., які за кришування колишньої влади розікрали більше 100 мільйонів гривень.

         Ось так колишня влада виконувала свої обіцянки.

Нажмите Enter для поиска или ESC для закрытия
Hello, my name is

LEISHA ADAM WILLIAMS

Web Designer & Developer, Photographer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam tincidunt lectus
aliquet quam fringilla pretium Quisque ac nisl tincidunt, auctor ligula...