WELCOME TO THE KIEV INFO!

В Офісі Генерального прокурора обговорили роль прокуратури в реформуванні пенітенціарної системи

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов провів робочу зустріч з науковцями, експертами та правозахисниками щодо ролі органів прокуратури в процесі реформування кримінально-виконавчої системи. У ході зустрічі, обговорили також питання функцій нового органу контролю в умовах Перехідних положень Конституції: прокуратура має втратити повноваження з нагляду в цій сфері після створення подвійної системи регулярних пенітенціарних інспекцій — для зовнішнього (незалежного) та внутрішнього (відомчого) контролю.

«Реформа системи потребує актуалізації з урахуванням проблем сьогодення, адже вона розпочалася в 2016 році, але так і не принесла відчутних позитивних результатів. Саме тому ми повинні визначитися з роллю прокуратури в цьому процесі, щоб передача контрольних функцій пройшла безболісно. Система не може і надалі знаходиться в такому жалюгідному стані, при чому на всіх її ланках: від попереднього ув’язнення до фактичного відбування покарання. На всіх стадіях ми виявляємо численні порушення прав людини» – підкреслив Гюндуз Мамедов. Він також додав, що прокурори продовжать практику реагування на усі порушення. В 2019 році розглянуто майже 8 тис документів реагування, до відповідальності притягнуто понад 5 тис службових осіб

Довідково: На теперішній час до сфери діяльності органів прокуратури на цьому напрямі відносяться 135 установ Державної кримінально-виконавчої служби, де тримається понад 52,4 тис осіб.

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/v-ofisi-generalnogo-prokurora-obgovoryly-rol-prokuratury-v-reformuvanni-penitencziarnoyi-systemy/”

Нажмите Enter для поиска или ESC для закрытия
Hello, my name is

LEISHA ADAM WILLIAMS

Web Designer & Developer, Photographer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam tincidunt lectus
aliquet quam fringilla pretium Quisque ac nisl tincidunt, auctor ligula...